



Дерев'яна коробка для пляшки вина з гравіюванням і друком
750 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0123
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ніяк не можете вибрати весільний подарунок молодятам? Хороша пляшечка вина в оригінальній подарунковій дерев'яній коробці з індивідуальним гравіюванням буде ідеальним подарунком. Ми нанесемо на винну коробку потрібні Вам ініціали та дату весілля.
Оригінальна коробка для вина виготовлена з високоякісної березової фанери, тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Молодята можуть зберегти подарунок на пам'ять і відкрити цю пляшечку вина на своє деревяне весілля через 5 років - це буде дуже символічно.
Наша креативна студія є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому під замовлення можемо внести будь-які зміни в дизайн виробу, змінити розміри коробки і навіть колір.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 111 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Висота | 380 мм |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 750 ₴



