



Дерев'яні весільні бутоньєрки з індивідуальним дизайном
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0010
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальні бутоньєрки на весілля, які виглядали б стильно і сучасно? Дерев'яні бутоньєрки - це саме те, що зараз дуже популярно! Такі бутоньєрки залишаться на довгу пам'ять Вашим дорогим гостям, нагадуючи про світлий день Вашого одруження.
Стилізований під тематику весілля малюнок на бутоньєрках нанесений з використанням кольорового УФ-друку і надає виробу вишуканості. Ми виготовляємо індивідуальні весільні бутоньєрки з натуральної березової фанери і наносимо гравіювання імен або ініціалів нареченого і нареченої, а також дату весілля.
Щоб всі атрибути і елементи весілля були в одному стилі і гармонійно поєднувалися, ми готові виготовити дерев'яні іменні бутоньєрки в стилістиці Вашого весілля на замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб європейський |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



