



Іменний органайзер для канцелярії в світлому дереві з вічним календарем
900 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0128
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Місткий і багатофункціональний настільний органайзер для канелярії стане ідеальним варіантом подарунка для вчителя, директора або офісного працівника. Підставки під канцелярію такого плану користуються особливою популярністю у період перед Днем вчителя. Іменний органайзер з вічним календарем і підставкою під телефон - це дуже сучасний і практичний варіант подарунка.
Виготовлена підставка під канцелярію з березової фанери високої якості. Дана модель представлена в натуральному кольорі дерева, але в асортименті наших дерев'яних виробів є і варіанти в інших відтінках. Можемо запропонувати цілу палітру відтінків на вибір.
Наша креативна студія виготовляє дерев'яні органайзери під замовлення. Нанесемо потрібне Вам ім'я або будь-який інший напис. В каталозі наших виробів Ви знайдете і інші моделі дерев'яних органайзерів на будь-який смак.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світле дерево |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина середнього відсіку | 185 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 900 ₴



