



Весільна скриня для грошей з дерева з тематичним дизайном
850 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0132
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Дуже важливо, щоб загальна стилістика весілля була витримана навіть в дрібних деталях, адже саме в гармонійному поєднанні всіх елементів полягає хороший смак. Скриня для грошових конвертів - це та деталь, яка не залишиться непоміченою жодним з гостей і буде на виду всю весільну церемонію.
Весільна скарбниця виготовлена з екологічно чистого матеріалу - березової фанери високої якості, тому тривалий час буде зберігати свій привабливий вигляд. Малюнок на коробці нанесений з використанням кольорового УФ-друку і надає виробу яскравості.
На дерев'яну коробку для грошей ми можемо нанести будь-який принт, щоб виріб ідеально підійшов під стиль вашого весілля. Ми з радістю нанесемо на дерев'яну казну для грошей індивідуальне гравіювання з іменами молодят або будь-який інший напис.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 850 ₴



