



Брендовані іграшки на ялинку з дерева з назвою фірми
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: NE-0024
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Напередодні Нового року Ви б хотіли здивувати оригінальними і пам'ятними подарунками своїх колег або бізнес партнерів? Виберіть в нашій креативній студії яскраві, незвичайні і брендовані ялинкові іграшки з дерева. Незвичайна форма і дизайн таких ялинкових іграшок зробить їх справжньою родзинкою на новорічному дереві.
Оскільки ми є безпосереднім виробником - ми готові розробити для Вас унікальні ялинкові прикраси з дерева з урахуванням Вашого корпоративного стилю: з логотипом, назвою фірми або в корпоративному кольорі.
Замовити такі іграшки з назвою фірми можна поштучно або формувати набори іграшок в красивих дерев'яних коробках. Будьте впевнені, звернувшись до нас Ви отримаєте не тільки стильні іграшки на ялинку, але і якісні, адже для їх виробництва ми використовуємо натуральну березову фанеру першого сорту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Ширина | 8 см |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Виробник | 7arts |
| Колір | Білий |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Висота іграшки | 10 см |
- Ціна: 65 ₴



