



Новорічний набір з 6 дерев'яних іграшок на ялинку з логотипом або назвою фірми на замовлення
550 ₴/набір
- В наявності
- Код: NE-0025
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Зробіть своїм співробітниками оригінальний, пам'ятний і практичний подарунок. Набір оригінальних дерев'яних іграшок на ялинку в красивій брендованій коробці точно сподобається всім, адже такі ялинкові прикраси додають тепла і затишку в кожну оселю.
Виготовлені новорічні іграшки з якісної березової фанери першого сорту, тому будуть довго зберігати свій бездоганний вигляд. Особливістю таких ялинкових іграшок буде нанесення на них логотипу або назви Вашої компанії за допомогою гравіювання або кольоровго УФ-друку. Ви можете сформувати Ваш власний унікальний набір іграшок на ялинку з безлічі наших варіантів, крім того ми можемо виготовити іграшку і по формі логотипу або у Ваших корпоративних кольорах.
У наборі 6 шт.
Розмір іграшки: 8-10 см
Розмір коробки: 12,5х12,5х4,5 см
Матеріал: натуральне дерево (березова фанера)
Декоративні еко-шнурки додаються.
Можливість нанесення логотипу, брендування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Фанера |
| Ширина | 12.5 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Діаметр | 10 см |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота | 4 см |
| Висота іграшки (см) | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 550 ₴/набір



