



Дерев'яна підставка під столові прибори для ресторану
400 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0136
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Коробочка для подачі столових приборів - незамінний атрибут будь-якого закладу харчування. Ми виготовили підставку під прибори з дерева і пофарбували її в універсальний чорний колір. Такий органайзер для сервірування столу поєднує в собі стильний дизайн і практичність у використанні.
Настільний контейнер для приборів виготовлений з високоякісної березової фанери і прослужить у вашому закладі довгий час при щоденному використанні. Крім чорного кольору ми можемо запропонувати палітру відтінків дерева на ваш вибір.
Наша креативна студія є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому ми можемо внести будь-які зміни до дизайну виробу і навіть нанести логотип або назву Вашого закладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 70 мм |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 400 ₴



