



Дерев'яний органайзер для спецій та серветок
650 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0138
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місткий настільний органайзер з дерева допоможе красиво розмістити серветки, зубочистки та спецівниці. Дерев'яна підставка для серветок та спецій чудово доповнить інтер'єр закладу харчування чи Вашої кухні. За допомогою вбудованої ручки його зручно переносити з місця на місце, не загубивши при цьому наповнення.
Ми виготовляємо настільні органайзери для кафе та ресторанів із високоякісної березової фанери. На вибір можемо запропонувати палітру відтінків дерева, а також додати гравіювання логотипу на виріб.
У нас ви можете замовити брендовані барні органайзери для закладів у будь-якій кількості. Втілюємо в реальність замовлення з індивідуальним дизайном та розмірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 18.6 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Оздоблення та прикраси | Гравірований логотип, Гравірування |
| Основні атрибути | |
| Тип | Підставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



