



Брендовані рахівниці з дерева у чорному кольорі
300 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0141
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Коробочка для рахунку – невід'ємний атрибут будь-якого закладу. Важливо, щоб цей елемент інтер'єру був естетично красивим, і функціональним у той же час. Ми подбали про це! Дерев'яна коробочка виготовлена з високоякісної берези, і прослужить вам довгий час при щоденному використанні.
Чорне покриття зі світлим друком виглядає дуже стильно. За вашим бажанням, ми виготовимо для рахунку коробочку в натуральних відтінках дерева і можемо запропонувати на вибір цілу палітру кольорів. Надішліть нам свій логотип і ми підготуємо для вас максимально реалістичну візуалізацію на коробочці, щоб вам було легше визначитися з вибором.
Рахівниця дерев'яна з логотипом однозначно впишеться в будь-який інтер'єр, будь він виконаний у стилі лофт, вінтаж або модерн. Стилізована під ваш заклад коробочка для розрахунку з дерева надасть йому презентабельності і викличе довіру у відвідувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна |
| Сфера застосування | ресторація |
- Ціна: 300 ₴



