Яскрава дерев'яна коробка у формі серця з індивідуальним написом на замовлення
900 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0149
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальну упаковку для подарунка до Дня всіх закоханих чи на честь іншого свята? За допомогою яскравої червоної коробки у формі серця Ви зможете гідно презентувати свій особливий подарунок, адже упаковка також має значення.
Ми виготовляємо дерев'яні подарункові коробки на замовлення із березової фанери, тому можемо зробити її індивідуальною. Змінити форму, колір, розмір або додати індивідуальний напис для нас не проблема.
Така стильна коробка з дерева може також стати чудовим органайзером для косметики або інших дрібниць. Дерев'яна подарункова коробка стане не просто тимчасовою упаковкою, а окремою частиною подарунка, яка неодмінно стане у нагоді її власниці надалі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Екологічно чистий продукт, Можлива гравірування під замовлення |
- Ціна: 900 ₴








