



Дерев'яна коробка у формі Кіндер Сюрприз з індивідуальним написом на замовлення
1 000 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0150
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте, як оригінально упаковати солодощі на подарунок? За допомогою яскравої кольорової коробки у формі всім відомого Кіндер Сюрпризу ви зможете оригінально презентувати свій подарунок дитині або дорослому. Це чудова ідея подарунка для вашого малюка чи хрещеника і навіть для коханої дівчини чи подруги, якщо вона обожнює різні смаколики.
Ми виготовляємо дерев'яні подарункові коробки на замовлення із березової фанери, тому можемо зробити її індивідуальною. Змінити форму, колір, розмір або додати індивідуальний напис для нас не проблема.
Така незвичайна коробка з дерева може також стати чудовим органайзером для зберігання різних дрібниць. Дерев'яна подарункова коробка стане не просто тимчасовою упаковкою, а окремою частиною подарунка, яка неодмінно стане в нагоді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Екологічно чистий продукт, Можлива гравірування під замовлення |
- Ціна: 1 000 ₴



