



Оригінальні дерев'яні бутоньєрки для гостей на весілля: принт евкаліпт
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0015
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Серед величезного асортименту весільних бутоньєрок важливо вибрати щось справді особливе. Наприклад, такий варіант бутоньєрок-сердечок з дерева — стильне та сучасне рішення. Якщо Вам подобається використання природних матеріалів у весільному декоруванні, то наші дерев'яні бутоньєрки будуть дуже доречними.
Ми виготовляємо весільні бутоньєрки з натуральної березової фанери і наносимо індивідуальне гравіювання імен або ініціалів нареченого та нареченої. Яскравий зелений принт евкаліпта чудово виглядає на дерев'яних сердечках у кольорі горіха.
Виготовити дерев'яний декор у стилістиці Вашого весілля на замовлення для нас не є проблемою, адже наша креативна студія займається власним виробництвом весільних аксесуарів з дерева. У тому ж стилі ми можемо зробити гостьову книгу, коробочку для кілець, скриню для грошей та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



