


Набір із 3-х дерев'яних підставок під гаряче в патріотичному стилі «Бути українцем – це…»
550 ₴/комплект
- В наявності
- Код: HO-0034
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Бути українцем – зараз це бути найкращим. Ми довели всьому світу свою силу, волю, жагу до перемоги, і нам ніколи не буде соромно за те, ким ми є. А що для Вас означає "бути українцем" у сьогоднішніх реаліях? Свої думки ми відобразили у формі такого набору дерев'яних підставок під гаряче.
Яскравий дизайн та такі рідні для кожного слова... Ми впевнені, що такі костери будуть не лише корисним атрибутом на Вашому столі, а й справжнім антидепресантом. Наші патріотичні підставки під гаряче довго зберігатимуть бездоганний вигляд, адже виготовлені з екологічно чистого матеріалу - натуральної березової фанери високої якості.
Ми виготовили підставки під гаряче разом із подарунковою коробочкою, тому такий набір костерів в українському стилі може стати чудовим презентом близькій людині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
- Ціна: 550 ₴/комплект



