



Оригінальні дерев'яні бутоньєрки для гостей у темно-коричневому кольорі
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0016
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Бажаєте замовити оригінальні та особливі бутоньєрки для своїх гостей? Тоді такий варіант дизайнерських дерев'яних бутоньєрок повинен Вам сподобатися. Особливістю таких весільних бутоньєрок є не лише стильний дизайн, а й персоналізація у формі ініціалів молодят.
Якщо Вам подобається використання природних матеріалів у весільному декоруванні і Ви вибрали стиль рустик, тоді наші дерев'яні бутоньєрки будуть якраз до речі. Виготовлені іменні бутоньєрки для весільної церемонії з натуральної березової фанери, а яскравий зелений принт у вигляді оливкової гілочки чудово виглядає на сердечках у кольорі "дуб".
Оскільки ми є безпосереднім виробником, ми можемо виготовити для Вас безліч інших весільних атрибутів у єдиній стилістиці, наприклад: гостьову книгу, коробочку для обручок, скриню для грошей та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



