Мила іменна дитяча фоторамочка з дерева з метрикою
900 ₴
- В наявності
- Код: PF-0008
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Знаєте, що стане милою прикрасою ніжного дизайну дитячої кімнати? Ось така неймовірно красива рамочка для малюка. Ця дитяча фоторамочка не проста, ми зробили її унікальною, адже вона містить індивідуальні параметри малюка.
Рамочка для фото дитини з метрикою - чудовий пам'ятний подарунок батькам на хрещення або на день народження малюка. Ми можемо підібрати кольори для хлопчика або для дівчинки, а також можемо підібрати колірну гаму під стилістику кімнати.
Дизайнерська іменна рамочка з метрикою дитини виготовлена з високоякісної березової фанери, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд, привертаючи погляди гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 31 см |
| Висота рамки | 26 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 15 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 31*26 см |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розмір фото | 10*15 см |
- Ціна: 900 ₴









