Дерев'яна фоторамочка для дитячого фото з метрикою на замовлення
650 ₴
- В наявності
- Код: PF-0009
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте гарну рамочку для першого фото свого малюка? Чудовим рішенням стане така пам'ятна рамочка для дитячого фото із метрикою. На основу рамочки ми помістили ріст, вагу, дату та час народження, а також знак зодіаку Вашої дитини, зробивши фоторамку унікальною.
Цей дизайн рамочки простий та універсальний, підійде для хлопчика та для дівчинки, а також чудово впишеться у стриманий дизайн дитячої кімнати, де переважає дерев'яний декор. Така рамочка-метрика довго зберігатиме свій бездоганний вигляд, оскільки виготовлена з натуральної березової фанери високої якості.
Ми розробили рамочку для дитячого фото розміром 10*15 см, але, за Вашим бажанням, ми можемо змінити розмір, а також колір або формат. Рамочка для фото дитини з метрикою – чудовий пам'ятний подарунок батькам на хрещення або на день народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 30 см |
| Висота рамки | 18 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 15 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 18*30 см |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розмір фото | 10*15 см |
- Ціна: 650 ₴








