


Оригінальна дерев'яна коробка для вина з акриловою кришкою
850 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0158
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Одним з улюблених ритуалів подружжя на 5-ту річницю весілля є відкриття пляшечки вина при свічках. Хороша пляшка вина може стати чудовим подарунком, якщо при цьому Ви запакуєте її не просто в подарунковий пакет, а ось у таку незвичайну дерев'яну коробку з акриловою кришкою.
5 років шлюбу – це дерев'яне весілля, тому дерев'яний бокс буде якраз в тему. Але наша коробка під вино не проста, ми робимо її на замовлення, наносимо на прозору акрилову кришку, наприклад, ініціали, імена, прізвище, дату весілля, знакову фразу чи особливий малюнок.
Оригінальна коробка вина виготовлена з натуральної березової фанери першого сорту і якісного акрилу, тому довго зберігатиме свій бездоганний вигляд. Іменний принт ми наносимо за допомогою спеціального УФ-друку, який не затирається і не втрачає колір.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Висота | 380 мм |
| Виробник | 7arts |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 850 ₴



