


Ніжні весільні бутоньєрки для гостей з ініціалами молодят
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0020
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Не хочете купувати банальні весільні бутоньєрки з пластиковими квіточками та блискітками? Ми маємо круту альтернативу. Дерев'яні бутоньєрки для гостей – це саме те, що зараз дуже популярне! Такі бутоньєрки виглядають дуже стильно та сучасно!
Головною родзинкою дизайнерських бутоньєрок є стилізація під тематику весілля та персоналізація. Ми виготовляємо іменні весільні бутоньєрки з натуральної березової фанери і наносимо гравіювання імен або ініціалів нареченої та нареченого, а також дату весілля.
Також ми подбали і про кріплення: ззаду є металева шпилька, за допомогою якої можна буде легко закріпити бутоньєрку з дерева на одязі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світле дерево |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



