


Набір дерев'яних підставок під гаряче в формі листа Монстери (3 великі та 5 маленьких)
850 ₴/набір
- В наявності
- Код: HO-0035
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Використання дерев'яних підставок під гарячий посуд зараз дуже популярне, адже допомагає зберегти меблі в ідеальному стані. Такі підставки з дерева можуть бути не тільки корисним атрибутом, але й стильним аксесуаром на столі вдома чи в офісі.
У нас Ви можете замовити гарні та незвичайні підставки під тарілки та чашки у формі листа монстери. Набір цих дерев'яних підставок під гаряче відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, адже їх тематика універсальна, а дерево саме по собі оригінальне доповнення будь-якого інтер'єру.
На Ваше прохання ми можемо зробити підставки під гаряче різних розмірів, в іншому кольорі, будь-якої форми або в потрібній кількості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Товщина | 40 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Розміри | |
| Розмір великої підставки | 20*25 см |
| Розмір маленької підставки | 10*12 см |
- Ціна: 850 ₴/набір



