Дерев'яний пазл-головоломка з логотипом на замовлення
700 ₴
- В наявності
- Код: GO-0006
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Запланували корпоративний захід чи тімбілдинг? Як щодо захоплюючих логічних ігор? Дерев'яні головоломки - це відмінний варіант розваги, в повітрі витатиме легкий дух змагань і, звичайно ж, позитивний лад.
Ця дерев'яна головоломка з дерева не проста, ми нанесли на пазли логотип компаній, зробивши головоломку своєрідним інструментом популяризації бренду, особливо якщо у гру залучені партнери чи майбутні клієнти.
Об'ємні пазли виготовлені з екологічно чистого матеріалу, легко розбираються та цілком безпечні. Ви можете замовити корпоративну логічну гру як подарунок або сувенір колегам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 250 см |
| Довжина | 250 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Розвиваюча іграшка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 700 ₴








