Дерев'яний настінний годинник з іменем вчителя в подарунок від випускників
1 500 ₴
- В наявності
- Код: CL-0694
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Усім випускникам хочеться на прощання подарувати приємні емоції своїм дорогим вчителям. Відмінним пам'ятним, душевним і одночасно корисним подарунком стане ось такий іменний годинник з індивідуальним написом на замовлення. Ми розмістимо теплі слова подяки від учнів на дерев'яній основі годинника. Такий подарунок безсумнівно викличе захоплення.
Такий годинник може бути подарунком як усьому вчительському колективу, так і конкретному вчителю або класному керівнику. Ми є безпосереднім виробником дерев'яного годинника, тому можемо внести будь-які зміни в його дизайн, розмір або колір.
Іменний вчительський годинник довго зберігатиме свій бездоганний вигляд, адже виготовлений з якісної березової фанери. Цифри та написи прикріплені другим шаром, що створює ефект об'ємності та робить дизайн ще оригінальнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Орех + світло дерево |
| Матеріал циферблата | Фанера |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 1 500 ₴








