Іменний подарунок для дитини в школу: дерев'яний ораганйзер для канцелярії та лінійка
250 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0169
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Дарувати подарунки в школі діткам напередодні Дня Козацтва, Першого вересня чи Дня Святого Миколая вже стало традицією. Якщо Ви у пошуках цікавого та одночасно корисного подарунка, тоді відмінним варіантом стане ось такий милий іменний набір: дерев'яний органайзер для канцелярії та лінійка, завдовжки 20 см.
Іменний органайзер з дерева оптимального розміру, щоб дитина могла розташувати в ньому все своє приладдя, а сам органайзер не займав багато місця на робочому столі. Ми виготовляємо такі дитячі органайзери для школи на замовлення, тому можуть бути будь-які імена чи написи будь-якою мовою.
Дітки будуть у захваті від такого іменного презенту та з радістю користуватимуться ним в процесі навчання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Колір і відтінок | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 108 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Оздоблення та прикраси | Ім'я власника |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 250 ₴









