



Дерев'яні рахівниці з логотипом на замовлення
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: RE-0118
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Брендована рахівниця - обов'язковий атрибут будь-якого закладу. Подання рахунку також впливає на формування загального враження від відвідування закладу. Важливо, щоб цей елемент був естетично красивий, і функціональний в той же час. Ми подбали про це!
Дерев'яна планшетка виготовлена з високоякісної берези, а вгорі закріплений надійний якісний механізм, який прослужить Вам довгий час при щоденному використанні. На задній бік планшетки ми із задоволенням нанесемо логотип чи назву закладу.
За Вашим бажанням, ми виготовимо для рахунку коробочку в натуральних відтінках дерева і можемо запропонувати на вибір цілу палітру кольорів. Рахівниця дерев'яна з логотипом однозначно впишеться в будь-який інтер'єр, будь він виконаний у стилі лофт, вінтаж або модерн. Стилізована під ваш заклад рахівниця з дерева надасть йому презентабельності та викличе довіру у відвідувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Айвори |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настільна |
| Сфера застосування | ресторація |
- Ціна: 175 ₴



