



Дерев'яні коробочки для подачі рахунку з логотипом закладу
250 ₴
- В наявності
- Код: RE-0119
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Органайзер для подачы рахунку – обов'язковий атрибут будь-якого закладу. Подача рахунку також впливає на формування загального враження від відвідування закладу. Якщо Ви дбаєте про формування позитивних емоцій у відвідувачів, тоді важливо, щоб цей елемент був естетично красивим і функціональним у той же час.
Дерев'яна коробочка для рахунку виготовлена з високоякісної березової фанери, тому прослужить Вам довгий час при щоденному використанні. Зверху рахівниці ми із задоволенням нанесемо логотип або назву Вашого закладу.
Ми можемо запропонувати на вибір цілу палітру кольорів. Рахівниця дерев'яна з логотипом однозначно впишеться в будь-який інтер'єр, будь він виконаний у стилі лофт, вінтаж або модерн. Стилізована під ваш заклад рахівниця з дерева надасть йому презентабельності та викличе довіру у відвідувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настільна |
| Сфера застосування | ресторація |
- Ціна: 250 ₴



