

Набір з 3-х кольорових іграшок на ялинку з логотипом
220 ₴/комплект
- В наявності
- Код: NE-0036
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Напередодні Нового року Ви б хотіли здивувати оригінальними та пам'ятними подарунками своїх колег чи бізнес-партнерів? Виберіть у нашій творчій студії яскраві брендовані ялинкові іграшки з дерева. Оригінальна форма, дизайн та корпоративні кольори таких ялинкових іграшок зроблять їх справжньою родзинкою на новорічному дереві.
Оскільки ми є безпосереднім виробником, ми готові розробити для Вас унікальні ялинкові прикраси з дерева з урахуванням Вашого корпоративного стилю: з логотипом, назвою фірми або в корпоративному кольорі.
Замовити такі іграшки з назвою фірми можна поштучно чи формувати набори. Будьте впевнені, звернувшись до нас Ви отримаєте не тільки стильні іграшки на ялинку, а й якісні, адже для їх виробництва ми використовуємо натуральну березову фанеру першого сорту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 10 см |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота іграшки | 10 см |
- Ціна: 220 ₴/комплект



