Патріотичні дерев'яні іграшки на ялинку з блакитно-жовтим принтом
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: NE-0037
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальні іграшки на ялинку з ненав'язливим патріотичним принтом? Ідеальним варіантом стануть наші дизайнерські дерев'яні новорічні іграшки із ніжним жовто-блакитним принтом. Натуральні матеріали стають все популярнішими, тому такий новорічний декор завжди буде у тренді.
Ми виготовляємо ялинкові іграшки із березової фанери високої якості. Ви можете вибрати будь-які з вподобаних дизайнів і міксувати в будь-якій кількості. Ви можете замовити новорічні прикраси поштучно або в красивій подарунковій дерев'яній коробці.
За Вашим бажанням ми внесемо будь-які зміни в наші іграшки для прикрашання ялинки, а також з легкістю виготовимо унікальні або брендовані ялинкові прикраси.
Ціна вказана на 1 штуку. Мінімальне замовлення – 10 штук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота | 10 см |
| Висота іграшки (см) | 8-10 см |
- Ціна: 60 ₴









