Оригінальний новорічний подарунок - декоративна ялинка з іменною акриловою іграшкою
300 ₴
- В наявності
- Код: NE-0040
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Усі ми в грудні починаємо думати та шукати оригінальні подарунки своїм рідним та друзям на новорічні свята. Цього року ми підготували для Вас дуже милі декоративні дерев'яні ялинки. Головна особливість - це іграшка з персоналізацією, виготовлена спеціально для майбутнього власника.
Такі декоративні дерев'яні ялинки прикрасять новорічні столи Ваших рідних та принесуть їм відчуття свята. Ми виготовляємо новорічні аксесуари з високоякісної березової фанери, тому вони довгі роки створюватимуть святкову атмосферу.
Наша креативна студія є безпосереднім виробником новорічних виробів з дерева, тому ми можемо внести будь-які зміни в їх дизайн, колір або розмір, а також виготовити індивідуальні на замовлення.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Новорічні статуетки |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 19.5 см |
| Довжина | 22.7 см |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Товщина виробу | 6 мм |
- Ціна: 300 ₴








