Мінімалістична дерев'яна серветниця, диспенсер для серветок з дерева на замовлення
150 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RE-0121
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Невід'ємним атрибутом будь-якого закладу харчування або просто магазинчика, де готують каву, є серветниця. Важливо, щоб підставка для серветок була естетично красивою і функціональною, в той же час. Ми подбали про це, створивши оригінальний діспенсер для серветок в оригінальному дизайні.
Дерев'яна серветниця виготовлена з березової фанери, і прослужить вам довгий час при щоденному використанні. За Вашим бажанням, ми виготовимо органайзер для серветок у корпоративних кольорах вашого закладу, тим самим зробивши інтер'єр та його елементи єдиним цілим.
Наша креативна студія є виробником дерев'яного декору, тому ми можемо внести будь-які зміни в дизайн виробу і навіть нанести гравіювання логотипу або назви Вашого закладу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 100 мм |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | 13*10*5,5 см |
| Сфера застосування | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
- Ціна: 150 ₴








