


Декоративна дерев'яна табличка на стіну з гравіюванням 10 Заповідей Божих
1 100 ₴
- В наявності
- Код: WD-2109
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете вдома повісити красиву дерев'яну табличку із Заповідями Божими або шукаєте таку на подарунок? Відмінним варіантом стане ось така унікальна дерев'яна табличка, де ми красиво розмістили 10 Заповідей. Безперечно, така декоративна табличка займе почесне місце в кожному будинку.
Якісне гравіювання нанесено на табличці із заповідями за допомогою лазерного гравіювання, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд. Ми можемо внести будь-які зміни в колір, розмір, а також формат дерев'яної таблички. Ви також можете замовити настінну табличку з дерева з іншим написом або віршем із Біблії.
Для виготовлення ми використовуємо якісну березову фанеру та на вибір у нас є кілька відтінків дерева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 30 см |
| Висота картини | 40 см |
| Стан | Новий |
| Мова | Український |
| Техніка | Гравірування |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Виконання | Гравірування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



