



Подарунок діткам в школу чи садочок: патріотичні іменні брелоки
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HK-0023
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Мінімальне замовлення 10 шт
Ви знаєте, що діти просто обожнюють всякі милі дрібнички, особливо якщо вони іменні. Якщо Ви шукаєте невеликі подарунки діткам до школи на свято або, наприклад, на день народження, тоді такі милі патріотичні брелоки - саме те, що Вам потрібно.
Оригінальні сувенірні брелочки із зображенням маленьких українців у жовто-блакитних кольорах стануть ідеальним подарунком для учнів до Дня захисників та захисниць України. Такі брелоки з дерева – дрібна приємність, від якої діти просто у захваті. Малюнок на брелочках дерев'яних нанесений якісним УФ-друком на принтері, тому він не витиратиметься.
Як виробники, ми можемо повністю змінювати формат виробу, виготовити його в іншому кольорі, розмірі, іншої форми, а також нанести будь-яке тематичне избражение. Підготуємо індивідуальний дизайн відповідно до тематики свята!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 60 ₴



