


Стильний органайзер для серветок, дерев'яна серветниця
200 ₴
- В наявності
- Код: RE-0122
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Важливим атрибутом будь-якого закладу харчування або, наприклад, магазинчика, де готують каву, є серветниця. У сучасному світі підставка для серветок може бути не тільки функціональною, а й естетично красивою. Ми подбали про це, створивши дерев'яний диспенсер для серветок в оригінальному дизайні.
Дерев'яна серветниця виготовлена з березової фанери, і прослужить вам довгий час при щоденному використанні. За Вашим бажанням, ми виготовимо органайзер для серветок у корпоративних кольорах вашого закладу, тим самим зробивши інтер'єр та його елементи єдиним цілим.
Наша креативна студія є виробником дерев'яного декору, тому ми можемо внести будь-які зміни в дизайн виробу і навіть нанести гравіювання логотипу або назви Вашого закладу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | 13,5*13,5*7 см |
| Сфера застосування | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
- Ціна: 200 ₴



