Кольорова декоративна табличка Правилами міцного шлюбу - оригінальний подарунок сімейній парі
700 ₴
- В наявності
- Код: WD-2120
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Милі правила міцного шлюбу, які надихатимуть пару на нові звершення, ми оформили на такій незвичайній дерев'яній табличці. Декоративний постер чудово виглядатиме в інтер'єрі будь-якої кімнати і нагадуватиме Вам про ті прості, але дуже важливі дрібниці, які роблять Ваше сімейне життя щасливішим.
Табличка "Правила міцного шлюбу" виготовлена із високоякісної березової фанери, а малюнок на постері з правилами нанесений за допомогою технології кольорового УФ-друку. Настінний декор тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд, радуючи Вас та членів вашої родини.
Жартівливі правила - оригінальний подарунок для другої половинки, батьків або близької сімейної пари, особливо якщо зробити таку табличку персоналізованою. Ми можемо внести будь-які зміни до тексту, кольору, розміру, а також формату дерев'яної таблички з правилами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Стан | Новий |
| Мова | Український |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Виконання | Друк на фанері |
- Ціна: 700 ₴









