Кольорова розвиваюча дошка бізіборд для хлопчика 30х40 см, іграшка раннього розвитку за методикою Монтессорі
1 250 ₴
- В наявності
- Код: BZ-0021
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Прагнете до того, щоб ігри Вашої дитини були захоплюючими та корисними одночасно? Спеціально для цікавого раннього розвитку дітей ми запустили у виробництво серію дитячих дерев'яних бізибодів. Така цікава дерев'яна іграшка за методикою Монтессорі привчатиме малюка до самостійності та розвиватиме безліч корисних життєвих навичок.
Дитячий бізибод для ігор та розвитку виготовлений з дерева та пофарбований якісною нетоксичною фарбою приємних пастельних кольорів. Виріб ідеально підійде для маленького хлопчика, але ми також маємо схожий дизайн міні бізіборду в тонах для дівчинки.
Багатоелементний дитячий бізіборд наповнений предметами різних форм, кольорів та призначень. Тут є все, щоб Ваш малюк надовго захопився розвиваючим заняттям, навчався самостійності, посидючості та терплячості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 9 міс |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
- Ціна: 1 250 ₴








