Великий бізіборд для раннього розвитку дитини з дерева 50х65 см, дерев'яна іграшка Монтессорі
2 750 ₴
- В наявності
- Код: BZ-0022
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Багато молодих батьків мріють про великий яскравий якісний бізіборд для раннього розвитку своєї дитини. Спеціально для цікавого раннього розвитку дітей в ігровій формі ми запустили у виробництво серію дитячих дерев'яних бізібодів. Така цікава дерев'яна іграшка за методикою Монтессорі розвиватиме безліч корисних життєвих навичок у дитини.
Великий дитячий бізіборд 50*65 см для навчання дітей виготовлений з дерева та пофарбований якісною нетоксичною фарбою приємних пастельних кольорів. Розвиваюча дошка максі ідеально підійде для дівчинки, але варто лише замінити кілька деталей і буде також чудова іграшка для хлопчика.
Багатоелементний дитячий бізіборд наповнений предметами різних форм (22 деталі), кольорів та призначень. Тут є все, щоб Ваш малюк надовго захопився розвиваючим заняттям, навчався самостійності, посидючості та терплячості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 9 міс |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 22 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 500 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 2 750 ₴








