


Оригінальний подарунок дружині на 5 річницю весілля - подарункова коробка з дерева для вина з індивідуальним написом
850 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0183
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ви знали, що пляшечку гарного вина можна подарувати навіть на дерев'яну річницю весілля? Як це зробити? Для цього Вам потрібно просто замовити в якості упаковки ось таку оригінальну дерев'яну коробку з іменним написом. Особливістю нашого подарункового боксу є цікаве з'єднання дерева та прозорого акрилу.
Милий дизайн із романтичним написом робить таку коробку для улюбленого напою – ідеальним подарунком дружині на 5 років шлюбу. За Вашим бажанням ми можемо нанесемо на прозору акрилову кришку ініціали, імена, прізвище, дату весілля, знакову фразу або особливий малюнок. Вийде дуже ніжно і незвичайно.
Також варто зазначити, що ми подбали не лише про прекрасний зовнішній вигляд вайнбокса, а й про якість. Для виготовлення ми використовуємо натуральну березову фанеру першого сорту та якісний акрил.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Висота | 380 мм |
| Виробник | 7arts |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 850 ₴



