Яскраві іменні дерев'яні брелоки для ключів - оригінальний подарунок дітям в школу на клас
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HK-0025
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ви знаєте, що діти просто обожнюють всякі милі дрібнички, особливо якщо вони іменні. Якщо Ви шукаєте невеликі подарунки діткам до школи на свято або, наприклад, на день народження, тоді такі милі патріотичні брелоки - саме те, що Вам потрібно.
Оригінальні сувенірні брелочки із зображенням дракончиків стануть ідеальним подарунком чи доповненням подарунків. Такі брелоки з дерева – дрібна приємність, від якої діти просто у захваті. Малюнок на брелочках дерев'яних нанесений якісним УФ-друком на принтері, тому він не витиратиметься.
Як виробники, ми можемо повністю змінювати формат виробу, виготовити його в іншому кольорі, розмірі, іншої форми, а також нанести будь-яке тематичне избражение. Підготуємо індивідуальний дизайн відповідно до тематики свята!
Мінімальне замовлення - 10 шт!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 60 ₴








