

Дерев'яна рамочка для дитячого фото з метрикою та іменем на замовлення в зеленому кольорі подарунок на день народження чи хрестини
800 ₴
- В наявності
- Код: PF-0016
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Що може бути милою та оригінальною прикрасою дитячої кімнати? Ось така неймовірно красива рамочка для фото малюка з іменем та метрикою. Ця дитяча фоторамочка не проста, ми зробили її унікальною, адже вона містить індивідуальні параметри дитини.
Рамочка для дитячого фото з метрикою - чудовий пам'ятний подарунок батькам на хрещення або на день народження малюка. Ми можемо підібрати кольори для хлопчика або для дівчинки, а також можемо підібрати кольорову гаму під стилістику кімнати.
Дизайнерська іменна рамочка з метрикою дитини виготовлена з високоякісної березової фанери, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд, привертаючи погляди гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 28 см |
| Висота рамки | 23.5 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 15 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 28*23,5 см |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розмір фото | 10*15 см |
- Ціна: 800 ₴



