



Дерев'яна підставка для подачі приборів з логотипом закладу, органайзер для приборів з дерева, товари HoReCa
300 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0185
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Органайзери, підставки, коробочки для подачі столових приборів - незамінний атрибут будь-якого закладу харчування. Тому ми виготовили для Вас таку лаконічну підставку під приюори з дерева з логотипом закладу. Такий органайзер для сервірування столу поєднує стильний дизайн і практичність у використанні.
Брендований настільний органайзер для приборів виготовлений з високоякісної березової фанери і прослужить у вашому закладі довгий час при щоденному використанні. Окрім яскравого кольору, ми можемо запропонувати велику палітру відтінків дерева на ваш вибір.
Наша креативна студія є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому ми можемо внести будь-які зміни до дизайну, розміру, кольору виробу. У нашому магазині Ви зможете побачити багато інших товарів з категорії HoReCa.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 17 мм |
| Кількість відділів | 1 |
- Ціна: 300 ₴



