



Компактний дерев'яний органайзер для подачі на стіл спецій, зубочисток та серветок з логотипом, товари HoReCa
400 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0186
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Як красиво подати на стіл гостю спеції, серветки та зубочистки? Місткий настільний органайзер із дерева допоможе красиво засервірувати стіл. Брендована дерев'яна підставка для серветок та спецій гармонійно доповнить інтер'єр будь-якого закладу чи Вашої кухні.
Ми виготовляємо настільні органайзери для кафе та ресторанів з високоякісної березової фанери будь-якого формату та конструкції. На вибір можемо запропонувати велику палітру відтінків дерева, а також додати на виріб HoReCa логотип чи назву.
В нас Ви можете замовити багато атрибутів для готельно-ресторанного бізнесу: брендовані барні органайзери, рахівниці, підставки для меню, інформаційні таблички, книги відгуків та інше в єдиному стилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Коробочка для спецій |
| Матеріал | Дерево |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сосна орегон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



