



Дерев'яний план розсадки гостей на весіллі з гравіюваннмя в стилі свята на замовлення, весільний декор з дерева
1 600 ₴
- В наявності
- Код: WE-0174
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Останнє, що хотіла б бачити наречена на весільному бенкеті, це блукання гостей між столиками. Щоб такого не трапилося на Вашому святі, обов'язково замовте план розсаджування гостей. Посадкова схема з іменами гостей та номерами столиків є невід'ємним атрибутом весілля.
Оскільки ми є виробником весільного декору з дерева, ми можемо виготовити схему розсаджування гостей у стилі Вашого свята, нанесемо будь-які написи, надамо палітру відтінків дерева на вибір, змінимо розмір чи дизайн. Ви можете замовити план посадки гостей, на який наклеїте паперові списки з іменами гостей або одразу з гравіюванням на табличці.
Наша креативна студія на замовлення може виготовити велику дерев'яну розсадку на будь-яку тематику для будь-якого свята: на день народження або для корпоративного заходу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | 70*50 см |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для гостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Табличка |
- Ціна: 1 600 ₴



