



Дерев'яний органайзер для канцелярії з підставкою для телефону - подарунок керівнику, співробітникам, партнерам
500 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0189
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Компактний багатофункціональний дерев'яний органайзер для робочого столу в стильному дизайні стане чудовим подарунком вчителю, керівнику, колезі або бізнес-партнерам. Цей настільний органайзер з дерева не займе багато місця, зате всі найпотрібніші речі завжди будуть під рукою: ручки, листочки для нотаток, телефон, візитки, дрібні предмети.
Ми виготовляємо настільні підставки-органайзери з березової фанери на замовлення, тому Ви можете замовити індивідуальну конструкцію, потрібну кількість відділень у потрібному розмірі. На вибір є велика палітра відтінків дерева.
Настільний офісний органайзер з дерева прослужить довгий час, зберігаючи свій бездоганний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Основні | |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 255 мм |
- Ціна: 500 ₴



