

Великий логотип Динамо настінний, подарунок футбольному фанату, дерев'яний логотип на тему футболу, емблема на стіну
950 ₴
- В наявності
- Код: WD-9500-1
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальний подарунок футбольному фанату? Або тематичний настінний декор у спорт-кафе та пивний бар? Настінна абстракція у формі емблеми футбольного клубу чудово підійде для обох випадків. Такий сучасний варіант дерев'яного декору відмінно впишеться в інтер'єр будинку, квартири або тематичного закладу і тішитиме Ваш погляд!
Велика футбольна емблема на стіну виготовлена із натуральної березової фанери та розфарбована акриловими фарбами у чорний колір. За Вашим бажанням ми можемо змінити колір інтер'єрної картини у вигляді футбольного логотипу з дерева та пропонуємо величезну палітру можливих відтінків.
Наша креативна дизайнерська студія пропонує багато варіантів настінних емблем різних футбольних клубів. Ми також можемо виготовити дерев'яну емблему, герб або логотип будь-якого дизайну на замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Спорт |
| Поверхня | Матова |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 43 см |
| Висота картини | 75 см |
| Стан | Новий |
| Техніка | Різьба |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | лазерне різання |
| Ширина виробу | 43 см |
| Висота виробу | 75 см |
- Ціна: 950 ₴



