Подарунок дітям в школу на свято чи випускний - іменний брелок та дерев'яна лінійка в патріотичному стилі
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HK-0028
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Ви шукаєте невеликі милі подарунки діткам до школи на таке свято як День знань, Випускний, День народження, День Захисника України, тоді ось такі яскраві патріотичні набори брелок та лінійка з іменами дітей - саме те, що Вам потрібно.
Оригінальні сувенірні брелочки та лінійки у жовто-блакитних кольорах стануть ідеальним подарунком для учнів чи дітей у саду. Такі набори з брелока та лінійки з дерева – дрібна приємність, від якої діти просто у захваті. Малюнок на брелочках дерев'яних нанесений якісним УФ-друком на принтері, тому він не витиратиметься.
Як виробники ми можемо повністю змінювати формат виробів, виготовити їх в іншому кольорі, розмірі, іншій формі, а також нанести будь-яке тематичне зображення. Підготуємо індивідуальний дизайн відповідно до тематики свята!
Мінімальне замовлення 5 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
| Розмір | Лінійка - 20 см, Брелок - 6,5*6 см |
- Ціна: 120 ₴








