Подарунок вчителю або вихователю від випускників - іменний годинник на стіну з фоторамочкою
1 600 ₴
- В наявності
- Код: CL-0708
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Здивуйте свого улюбленого вчителя оригінальним подарунком на день Учителя чи випускний. Чудовим пам'ятним, душевним і одночасно корисним подарунком стане ось такий іменний годинник з індивідуальним написом на замовлення. Такий подарунок безперечно викличе захоплення.
Такий годинник може бути подарунком як усьому вчительському колективу, так і конкретному вчителю або класному керівнику. Ми є безпосереднім виробником дерев'яного годинника, тому можемо внести будь-які зміни в його дизайн, розмір або колір.
Іменний вчительський годинник довго зберігатиме свій бездоганний вигляд, адже виготовлений з якісної березової фанери. Цифри та написи прикріплені другим шаром, що створює ефект об'ємності та робить дизайн ще оригінальнішим.
Загальний розмір виробу - 56*47 см, діаметр годинника - 30 см. Підставка в комплекті не йде!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал | Фанера |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Загальний - 56*47 см, Діаметр годинника - 30 см |
| Діаметр | 300.0 |
- Ціна: 1 600 ₴










