Іменний подарунок чоловікові керівнику - настільний дерев'яний органайзер з вічним календарем та гербом України
950 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0194
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Компактний варіант дерев'яного органайзера для канцелярії не займе багато місця на робочому столі. Ми залишили в цьому дизайні все найнеобхідніше - підставку під ручки, підставку для телефону, відділення для блокноту і, звичайно ж, вічний календар. Органайзер з індивідуальним написом та гербом України - ідеальний подарунок для колеги, керівника або вчителя.
Ми виготовляємо підставки для канцелярії з вічним календарем із березової фанери на замовлення. Колір дерева можемо змінити за Вашим бажанням, а також нанести на органайзер символічну фразу, ім'я або логотип компанії. Вічний календар із пересувним механізмом дозволить вам більше не купувати календарики на кожен рік.
Наша креативна дизайнерська студія є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому можемо внести будь-які зміни в дизайн, колір та розмір органайзера з дерева. Приймаємо корпоративні замовлення на брендовані дерев'яні органайзери в будь-якій потрібній кількості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 360 мм |
- Ціна: 950 ₴








