Оригінальний подарунок мамі чи бабусі - іменна декоративна табличка з індивідуальним написом, постер для мами
700 ₴
- В наявності
- Код: WD-2128
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Подарунок для любої мами має бути з душею. І не обов'язково витрачати величезні гроші, головне проявити увагу та фантазію при виборі подарунка мамі. Ось така символічна дерев'яна табличка зі словами подяки - це справді гідний варіант подарунка, який допоможе Вам від щирого серця привітати близьку людину.
Ми є безпосереднім виробником сувенірних настінних постерів з дерева, тому можемо змінити його розмір, колір або дизайн за Вашим бажанням. Для виготовлення ми використовуємо якісну березову фанеру, тому іменна табличка буде довгий час тішити око.
У нас Ви можете замовити схожу табличку для іншої рідної людини, варто лише підібрати потрібний напис. Даруйте своїм близьким оригінальні подарунки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Стан | Новий |
| Основний матеріал виготовлення | дерево |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика декору, малюнка | Сім'я |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Виконання | Друк на фанері |
| Орієнтація | Вертикальна |
- Ціна: 700 ₴









