Подарунок випускникам від класного керівника - дерев'яна листівка з іменними брелоками, брелоки з іменами
1 350 ₴
- В наявності
- Код: HK-0029
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ціна вказана за виріб на 22 брелоки! Ціна на іншу кількість брелків прораховується індивідуально!
Напередодні випускних класний керівник також хоче зробити милі пам'ятні подарунки своїм дорогим учням. Якщо Ви вчитель і в пошуку такого подарунка, спеціально для Вас ми створили таке дерев'яне серце з іменним гравіюванням, яке складається з брелоків.
Завдяки оригінальній листівці у формі серця з іменними брелочками, Ви можете влаштувати гарну церемонію прощання зі своїми учнями. На одному боці брелка ми вкажемо імена дітей, а на другому ми можемо розмістити кілька теплих слів.
На дерев'яній основі серця ми також нанесемо імена випускників. Це велике серце залишиться на згадку вчителю. На замовлення ми робимо подарунок будь-якого розміру, на потрібну кількість брелків.
Підставка в комплект не входить!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Форма | Фігурна |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Дуб+світле дерево |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Мова | Український |
- Ціна: 1 350 ₴











