



Бутоньєрки на весілля, іменні весільні бутоньєрки, оригінальні бутоньєрки з дерева
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0024
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Бажаєте щоб кожна деталь на Вашому весіллі була дивовижною? Тоді навіть такий весільний атрибут, як бутоньєрка, має бути оригінальним і у стилістиці свята. Ми виготовляємо неповторні бутоньєрки для гостей на весілля на замовлення.
Ви можете замовити унікальні дерев'яні бутоньєрки для гостей зі своїми ініціалами, в будь-якому кольорі, з індивідуальним дизайном. Такі дизайнерські бутоньєрки з дерева залишаться на довгу пам'ять Вашим дорогим гостям, нагадуючи про світлий день одруження.
Не бутоньєрками єдиними. Також Ви можете замовити в єдиному стилі й інші весільні атрибути: альбом для побажань, коробочку для кілець, скриню для грошей та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



