



Дерев'яний барний органайзер для серветок, паличок, трубочок, цукру з логотипом,диспенсер в кафе з дерева, товари HoReCa
450 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0200
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Як красиво подати гостям цукор, серветки та трубочки до напоїв? Місткий настільний органайзер з дерева допоможе красиво зберігати таке доповнення до кави або чаю. Брендована дерев'яна підставка для серветок, кришок та спецій гармонійно доповнить інтер'єр будь-якого закладу чи Вашої кухні.
Ми виготовляємо настільні органайзери для кафе та ресторанів з високоякісної березової фанери будь-якого формату та конструкції. На вибір можемо запропонувати велику палітру відтінків дерева, а також додати на виріб HoReCa логотип чи назву.
В нас Ви можете замовити багато атрибутів для готельно-ресторанного бізнесу: брендовані барні органайзери, рахівниці, підставки для меню, інформаційні таблички, книги відгуків та інше в єдиному стилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 100 мм |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сосна Орегон |
| Тип | Коробочка для спецій |
| Розмір | 27*14*10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



