Подарункова коробка для вина з іменним написом, дерев'яна коробка для алкоголю з логотипом, брендований winebox
650 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0199
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ви знали, що пляшечку гарного вина можна подарувати близькій людині чи бізнес партнеру з будь-якого приводу? Як це зробити? Для цього Вам потрібно просто замовити в якості упаковки ось таку оригінальну дерев'яну коробку з написом або логотипом.
Брендований дизайн робить таку коробку для напою – ідеальним подарунком бізнес-клієнтам чи партнерам. За Вашим бажанням ми можемо нанести на дерев'яну кришку будь-який напис, фразу або особливий малюнок. Вийде унікально і незвичайно.
Також варто зазначити, що ми подбали не лише про прекрасний зовнішній вигляд вайнбоксу, а й про якість. Для виготовлення ми використовуємо натуральну фанеру берези першого сорту, на вибір у нас є велика палітра відтінків дерева.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 650 ₴








